Şunu ara:

Franchise Bayilik ve BAYİ BAŞVURUSU yaparak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Sayın Bayi adayı; Aşağıdaki formu kullanarak her türlü hizmet taleplerinizi bize ulaştırabilirsiniz. İlgili departmanda ki uzmanlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.

  Bayilik Başvurusu

  Bebek ürünleri Franchise Bayilik

  Aktifbebek Bayilik, Ülkemizde yaşanan son ekonomik gelişmelerle kargo ve personel maliyetleri ile pazaryeri komisyonları son dönemde oldukça yüksektir. Bu durumda da Dropshipping yapmak diğer Ülkerlere göre çok daha karlı hale gelmiştir. Aktifbebek XML’i alarak Dropshipping yaptığınız da ise kar oranları bebek ürünleri için katlanarak artar. Siz bebek ürünleri e-ticaretinde satış ve pazarlamaya odaklanırsınız. Operasyonel işlerle Aktifbebek ekibi ilgilenir. Bebek ürünleri Franchise Bayilik alarak ürünleri dilerseniz mağazanızda dilerseniz de online olarak bebek mağazanızda veya pazaryerlerinde satabilirsiniz. Ülkemizde depo, dükkan kiraları ve maliyetleri arttığından şuanda ürün stoklamak ve tedarik etmek oldukça maliyetli işlerdir. Bu maliyetler yerine bayilik alarak ürünleri satmak için daha fazla odaklanabilirsiniz. Satışını yaptığınız ürünlerin kargoları ve paketleme işlemleri tarafımızca yapılır.

  Anne, Çocuk ve Bebek ürünleri kategorisinde Franchise Bayilik alarak istediğiniz şehirde size bir bebek mağazası açabiliriz. Türkiye doğum oranı oldukça yüksek olan bir ülkedir. Ülkemizde her sene ortalama 1.300.000 fazla bebek hayata gözlerini açıyor. Sizlere sunduğumuz ürünler ise bebeklerimizin en önemli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda bünyemizde hem hamile hanımlar için hem de doğum sonrasında anneler için oldukça işlevsel ürünler bulunmaktadır.

  Aktifbebek.com daki ürünlerimizi pazaryerlerindeki mağazalarınıza entegre edip kolayca satışa açarak yönetebilirsiniz.

  • Ürün Yükleme: Pazaryeri entegrasyonu sayesinde aktifbebek XML’liyle mağazanıza binlerce bebek ürününü kolayca yükleyebilirsiniz.
  • Ürün Güncelleme: Tüm platformlar ile senkronize şekilde çalışan pazaryeri entegrasyonları ile fiyat ve stokların düzenli olarak güncellenmesi sayesinde ürün satışlarınızı daha kolay yönetilebilirsiniz.
  • YENİ Ürün Listeleme; Aktifbebek sistemine yüklenen yeni ürünlerin yeni markaların belirlenen pazaryerlerinde listeleyip satışa hemen açabilirsiniz.
  • ESKİ Ürün Delist; Güncelliğini yitirmiş, modası geçmiş, satış performansı düşmüş veya yasaklanmış ürünler aktifbebek sisteminde silindiğinde entegrasyonla pazaryerlerindeki mağazalarınızdan da otomatik olarak silinir.
  • Stok Takibi: Aktifbebek stoklarından düşülen satışlar otomatik olarak pazaryerindeki mağazanıza yansır. Böylece online real time stok takibi ve kontrolü yaparsınız. Yani “yok” satmazsınız.
  • Fiyat güncelleme: Aktifbebek xml’indeki ürünlerin fiyatları değiştiğinde otomatik olarak pazaryeri mağazanıza yansır. Böylece hatalı fiyattan satış yapıp zarar etmezsiniz.

  Bayilik Avantajları

  • 1- Müşteri kaybetmeyiz, satışlarımız her zaman artar.
  • 2- Rafımızdaki ürünlerin modası geçmez, bozulmaz, her zaman değerlidir.
  • 3- Hem mağaza hem internet alışverişi için cazip ürünler satarız.
  • 4- Ve tabi bayram havasında yapılan bu alışverişin farklı bir heyecanı vardır, herkese mutluluk verir.

  XML veren bebek firmaları

  Franchise Mağaza Başvurusu yapmak isteyenler buradaki sayada bulunan bayilik başvurusundan başvuru yapabilirler.